IZOBRAŽEVANJE IZ SHEMA TERAPIJE, oktober 2019

Pozdravljeni,

Društvo za vedenjsko in kognitivno terapijo Slovenije organizira v sodelovanju z beograjskim centrom za shema terapijo izobraževanje iz shema terapije, ki bo prvo tovrstno izobraževanje v Sloveniji. Potekalo bo v treh sklopih od oktobra 2019 dalje. Več informacij si lahko preberete v razpisu. Izpolnjeno prijavnico nato pošljite na naslov društva: dvktslovenije@gmail.com. Dodatne informacije o certifikatu iz Shema terapije pa si lahko pridobite na tej povezavi.

Vabljeni k vpisu!

Lep pozdrav, ekipa DVKT

Drustvo-vkt.org © 2019 :: vse pravice pridržane :: all rights reserved :: izdelava strani   inštrukcije, inštrukcije matematike, inštrukcije angleščine, inštrukcije fizike, inštrukcije kemije, jezikovni tečaji, tečaji angleščine, tečaji nemščine, tečaji francoščine, rešene vaje, rešene naloge, vaje in naloge z rešitvami