Novi knjižici v pomoč strokovnjakom na področju VKT otrok in družin

V letu 2018 smo tudi izdali dve knjižici (njihova avtorica je članica in akreditirana VKT terapevtka Anica Gorjanc Vitez), ki bodo v pomoč tistim, ki svoje terapevtske storitve ponujate otrokom in njihovim staršem. Obe knjižici z naslovom: »Čmrljev klub« (osredotoča se na težave otrok z ADHD) in »Tinine zvezdice« (obravnava težave z anksioznostjo) sta tudi na voljo v našem tajništvu. Zato le pišite na naš spletni naslov: info@drustvo-vkt.org in poslali vam bomo potrebne podatke za nakup.

Drustvo-vkt.org © 2019 :: vse pravice pridržane :: all rights reserved :: izdelava strani   inštrukcije, inštrukcije matematike, inštrukcije angleščine, inštrukcije fizike, inštrukcije kemije, jezikovni tečaji, tečaji angleščine, tečaji nemščine, tečaji francoščine, rešene vaje, rešene naloge, vaje in naloge z rešitvami