15.11.2020
Vpliv epidemije na psihično počutje

Spoštovani člani/članice in ostali uporabniki naših storitev,

trenutne razmere v povezavi z virusom covid-19 nam dajejo slutiti, da se naše življenje še nekaj časa ne bo vrnilo na ustaljene tire. Celotno dogajanje ima seveda precejšnji vpliv tudi na naše psihično počutje. Podrobnosti o vplivu epidemije na psihično počutje lahko preberete v prispevkuPri delu s klienti pa vam bodo v pomoč tudi priporočila za vedenjsko aktivacijo v kriznih razmerah. Z objavljenima člankoma napovedujemo obširnejšo zbirko prispevkov o vedenjsko-kognitivni psihoterapevtski obravnavi v obdobju epidemije, ki bo pod okriljem Društva za vedenjsko in kognitivno terapijo Slovenije objavljena v prihajajočih tednih.

Lepo vas pozdravljamo in ter želimo, da vam zdravje v teh razmerah karseda dobro služi,

ekipa DVKT.

Drustvo-vkt.org © 2020 :: vse pravice pridržane :: all rights reserved :: izdelava strani   inštrukcije, inštrukcije matematike, inštrukcije angleščine, inštrukcije fizike, inštrukcije kemije, jezikovni tečaji, tečaji angleščine, tečaji nemščine, tečaji francoščine, rešene vaje, rešene naloge, vaje in naloge z rešitvami