Pripravljalna delavnica na izpit iz PII

RAZPIS PRIPRAVLJALNE DELAVNICE ZA IZPIT IZ DRUGE STOPNJE USPOSABLJANJA IZ VEDENJSKIH IN KOGNITIVNIH TERAPIJ

PRIPRAVLJALNA DELAVNICA ZA IZPIT
Med zadnjim (osemnajstim) srečanjem v okviru PII in izpitom, ki bo potekal 18. 1. 2025, imate kandidati za pristop k izpitu nekaj mesecev za študij predpisane literature. Že več let pa vsem ponujamo možnost udeležbe na pripravljalni delavnici za izpit, ki poteka nekaj tednov pred teoretičnim izpitom.
Pripravljalna delavnica je celodnevna, pokriva pa vse obravnavane tematike v programu PII. Na delavnici imajo udeleženci, ki tekom študija literature naletijo na dileme in vprašanja, le-te možnost razjasniti s predavateljico in voditeljico delavnice, prof. dr. Ivanko Živčić Bećirević.
Udeležba na delavnici je fakultativna in ni pogoj za pristop k izpitu po zaključenem Praktikumu II.

KRAJ IN TERMIN IZVEDBE PRIPRAVLJALNE DELAVNICE
M hotel,
Derčeva ulica 4,

Petek, 20. 12. 2024, od 9:00 do 17:00

POGOJ ZA UDELEŽBO NA PRIPRAVLJALNI DELAVNICI
Pripravljalne delavnice se lahko udeležijo vsi udeleženci zadnje in preteklih izvedb Praktikuma II.

STRUKTURA DELAVNICE
Pripravljalna delavnica je sestavljena iz krajših predstavitev posameznih tematik, diskusije, predstavitev primerov terapevtske obravnave in krajših vadb posameznih veščin, ki se navezujejo tudi na teoretični del izpita.

Udeležence vabimo, da posredujejo svoja vprašanja, dileme, vsebine, o katerih bi želeli diskutirati na srečanju že predhodno (do 5.12.2024) na društveni spletni naslov.

CENA IN PLAČILO PRIPRAVLJALNE DELAVNICE NA IZPIT IZ PII
Cena delavnice je 110 EUR z vključenim DDV. Znesek se plača po prejemu računa po opravljeni delavnici. Pred prejemom računa ne nakazujte kotizacije.

ZBIRANJE PRIJAV IN DODATNE INFORMACIJE
Na pripravljalno delavnico se lahko prijavite preko povezave: https://www.drustvo-vkt.org/prijava-na-pripravljalno-delavnico-pii.html

Za izvedbo delavnice je potrebno zadostno število prijav. Prijave bomo sprejemali do 5. 12. 2024. V primeru nezadostnega števila prijav bo delavnica odpovedana.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na elektronski naslov društva dvktslovenije@gmail.com.

dr. Špela Hvalec, univ. dipl. psih., spec.  klin. psih., predsednica DVKT